Hakkımızda

Müşterilerimizin yenilenebilir enerjinin tüm faydalarını fark etmelerine yardımcı olacak bütüncül çözümler geliştiriyoruz.

Green Jobs olarak yakın gelecekte çevre ile uyumlu temiz enerji temelli üretim tesislerinin stratejik öneminin artacağını düşünüyoruz. Bu nedenle gelecek için sürdürülebilir enerji çözümleri geliştiriyoruz.

NE YAPIYORUZ?

İşletmenizin güneş enerji santrali ihtiyaç analizinin yapımından fizibilite raporuna ve anahtar teslim güneş enerji santrali kurulumuna kadar olan tüm süreçlerde sizinle birlikte hareket ediyoruz.

Güneş enerji santralinizin teknik destek ve bakımı ile verimlilik analizlerinin raporlamasından yanınızdayız.

Müşterilerimizin yüksek performanslı güneş enerjisi projelerini planlama ve yürütme konusundaki zorlukları aşmalarına yardımcı oluyoruz.

Güneş enerjisi projelerinin planlanması ve yürütülmesinde karşılaşılan zorlukları aşmada teknik danışmanlık ve proje destek hizmetleri sunuyoruz.

Güneş enerjisi santrallerinin inşası, yönetilmesi ve izlenmesinin yanı sıra işletme aşamasında performans ve bakımın izlenmesi konusunda uzman ekibimizle yanınızdayız.

Entegre ve uygun maliyetli güneş enerjisi çözümlerimizle birlikte enerji tüketimini ve maliyetlerini azaltmak, kendi kendine tedarik seçeneklerini değerlendirmek ve uygulamak için stratejik çözümler geliştiririz.

Green Jobs Avrupa Yeşil Mutabakat ve dijital dönüşüm sürecinde desteğe ihtiyaç duyan tüm firma, kurum ve kişilere ihtiyaç duydukları gelişimi sağlamak üzere de kurgulanmıştır.

Ekibimiz kendi alanlarında yetkin ve tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır. Bu süreçte ihtiyaç duyabileceğiniz tüm desteği sağlamak için yanınızdayız.

En önemli gücümüz tecrübeli kadromuzdur. Ekibimiz, firmalarımızın ihtiyaç duydukları enerji eğitimi, enerji danışmanlığı, raporlama, karbon yönetimi, su yönetimi, verimlilik, ihtiyaç analizi, yeşil sertifikalandırma ve yenilenebilir enerji projeleri konusunda uzmandır.

Geleceğimizi aydınlatacak yenilenebilir çözümler için her zaman yanınızdayız.

Unutmayın, dünyanın her yerinde herkes enerji arıyor. Kimi rüzgarın ve suyun gücünde, kimi güneşin sıcaklığında, kimi dünyanın derinliklerinde kimi de insanlarda.

Biz aradığınız enerji için yanı başınızdayız.

E-Bültene Abone Olun